Nákupní košík
Ks Cena / Ks Cena spolu Dostupnost
x

S-RACE®

Sublimační papír S-RACE VIVID 120 (3)

Sublimačný papier novej generácie

Formát:

Kód: VIVID120
Počet kusů:

Dostupnost: ✉️

      Jako první Vám přinášíme tento nový revoluční výrobek. Sublimační papír S-RACE VIVID 120 který představuje obrovský technologický skok vpřed.

      Německá společnost S-RACE® je díky své průkopnické špičkové technologii ve své lize výrobců úplně sama. Společnost vyvinula hrubý mikroporézní povlak papíru který spolu se speciálně navrženým papírem funguje jako dokonalý přijímač tištěného inkoustu. Tato jedinečná kompozice s vysokou propustností vzduchu poskytuje papíru schopnost rychle a přesně absorbovat inkoust. Inkoust uzavřený v mikropórech se pak uvolňuje přesně v té poloze, ve které byl vytištěn což umožňuje dokonalou ostrost čar a podrobnou reprodukci.

      Běžné sublimační papíry mají technologii "bobtnání". Bobtnající povlaky jsou tenčí a mají sníženou propustnost pro vzduch. Inkoust leží na jejich povrchu a způsobuje, že povlak jeho nasáváním bobtná, což samozřejmě vede k roztékání a výrazně pomalejšímu sušení. Navíc běžné sublimační papíry díky své "napučiavacej" technologii logicky, podléhají deformaci, S papírem S-RACE VIVID 120 vám tento problém odpadá.

      Princíp fungování papíru S-RACE VIVID 120 ve třech jednoduchých krocích.

Papír S-RACE VIVID 120 je stejně vhodný na textil i tvrdé předměty. Zcela perfektní však bude pro potlačování panelů z vysokým rozlišením (např. Chromalux) kde se jeho revoluční technologie projeví nejvíce.

  • Počet listů: 100.0
  • Hmotnost na jednotku plochy: 120,0 g / m²
  • Formát: DIN A4, A3
  • Vnější povrch: MATT